“Navštívte náš kúsok raja”

Akcie pre vás :-)

Dobrý deň priatelia ???? V mesiaci jún 2021 bude dvor pre verejnosť otvorený piatky, soboty a nedele od 13.00 do 18.00. Okrem tradičného kŕmenia, česania a hladkania zvieratiek sa môžete previesť kočom po areáli dvora - piatky a nedele 14.00 - 16.00 (1 osoba/2€/okruh po dvore/cca 7-8min) alebo dať povoziť dieťa na koni - soboty a nedele 14.00 - 15.00 (1 osoba/2€/okruh po lúke) Tešíme sa na Vás :-)  /v prípade nepriaznivého počasia sa vozenie nekoná/

Krásne, veselé vystúpenie pre detičky :-) Vystúpenie je v cene vstupu na gazddovský dvor (neplatí sa nič navyše). Vstup na dvor v tento deň bude od 12.45. Tešíme sa na Vás :-)

(vzhľadom na nepriaznivú predpoveď počasia presúvame termín vystúpenia zo soboty 26.9. o týždeň neskôr - na nedeľu 4.10. Snáď bude pekne ???? ak nie, nevadí, opäť presunieme, my si na to slniečko počkáme ???????????? ????)
 

PRE OPATRENIA UVZ SR V SÚVISLOSTI S COVID-19 SA VYSTÚPENIE PREKLADÁ NA JAR 2021.

 

 

 

V SOBOTU 19.9.2020 sa bude konať cyklopodujatie v našom okolí ????‍♂️????‍♀️????????‍♂️???? ???? tak ak budete mať náladu, čas, vôlu a chuť spoznať naše okolie na kolesách ste srdečne vítaní ☝️???????? Štart aj cieľ podujatia je u nás na dvore ???????????????????????????????????????? ????

 

 Informácie pre tych, ktorí si chcú s kamarátmi alebo rodinou zorganizovať stretnutie, posedenie, opekačku v čase otváracích hodín pre verejnosť :

 

 

 

Milí priatelia, počas nasledujúcich nediel, medzi 17.00 - 18.00 h. (až do konca letných prázdnin), zavíta na náš dvor jeden z týchto veselých maskotov. Maskoti sa budú striedať, tak to bude malé prekvapenie, ktorý z nich tu na Vás bude čakať. Veríme, ze sa im podarí vyčariť na detských tváričkách úsmev. (POZOR: 12.7, 26.7, a 2.8 nemôže prísť ani jeden z nich). Tešíme sa na Vás.