“Navštívte náš kúsok raja”

Akcie pre vás :-)

 

Milí priatelia, počas nasledujúcich nediel, medzi 17.00 - 18.00 h. (až do konca letných prázdnin), zavíta na náš dvor jeden z týchto veselých maskotov. Maskoti sa budú striedať, tak to bude malé prekvapenie, ktorý z nich tu na Vás bude čakať. Veríme, ze sa im podarí vyčariť na detských tváričkách úsmev. (POZOR: 12.7, 26.7, a 2.8 nemôže prísť ani jeden z nich). Tešíme sa na Vás.

Fotka Gazdovský dvor Náš sen.

 

Milí priatelia, opäť začíname s vozením detí na koni. Koník bude pripravený každú nedeľu od 16.00 do 17.00 h. V prípade nepriaznivého počasia sa vozenie nebude konať. Tešíme sa na Vás.

Fotka Gazdovský dvor Náš sen.

 

Milí priatelia, vždy v piatok a v sobotu (počas letných prázdnin aj vo štvrtok) dostane každý 30-ty návštevník malý darček - magnetku dvora. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI.

Fotka Gazdovský dvor Náš sen.

 

 

 

Milí priatelia, na dvore za kozičkami máme prázdny , smutný sivý múr .... 10.8.2019 máte možnosť prispieť k skrášleniu nášho dvora pomaľovaním tohto múra vašimi nápadmi s gazdovskou/zvieratkovskou/prírodnou témou :-) Kreativite, fantázii ani veku sa medze nekladú, nech sa páči, príďte sa vyblázniť, štetce a farby sú pripravené, chýbajú už iba vaše šikovné ruky :-)

Milí priatelia, od 23.7.2019, sa štyri utorky nasledujúce po sebe, budú na dvore konať opäť POPOLUDNIA NA DVORE pre malých, mladých farmárov. Počas popoludní budú deti zapojené do farmárskych prác, budú zapojené do chodu dvora, postarajú sa o zvieratká, budú pri dojení kravičky Rysulky, povozia sa na koni, kto zdolá úlohy nájde poklad a večer si oddýchneme na spoločnej opekačke. Keďže deti budú zapojené do farmárskych prác je vhodné pohodlné oblečenie ,,na von" . Záujemci sa môžu hlásiť na e.mail : dvornassen@gmail.com. Počet detí je limitovaný. Tešíme sa na farmárikov :-)